EasyPro® Java Rice Seasoning Powder Mix

STEP 1: Input Price of EasyPro® Java Rice Seasoning Powder Mix per 500g

STEP 2: Computation

NOTE: Computation is based on Easy® Brand Recipe

Price Approximate:
Vegetable Oil price: 160php/1000ml = 0.16 per ml

SLURRY FOR 1KG COOKED RICE

RECIPE GUIDE
13-14g EasyPro® Java Rice Seasoning Powder Mix
28g Vegetable Oil